Jūgendstils un ekoloģija

Let’s go and discover some of Art Nouveau’s hidden treasures! These games will show you how nature inspired the furniture and buildings created in this style.

Fr   En   Nl   Pt   Fi   Ca   De   Si   No   Es   It  

Iepazīstieties ar jūgendstilu
Trīs interaktīvas spēles tiešsaistē palīdz bērniem uzzināt par jūgendstilu, ieraudzīt un iegaumēt jūgendstilam raksturīgos motīvus un elementus.

Holandiešu   Angļu   Franču   Vācu   Slovēņu   Somu
 

 

Ursula un pūķis – 3D animācijas filma
  Noskatieties īsu animācijas filmiņu „Ursula un pūķis”, kuras darbība risinās Ļubļanā, uz jūgendstila manierē veidotā Pūķu tilta. Tā stāsta par Ursulu un Tritonu, atdzīvinot seno leģendu, ko sacerējis slavenākais slovēņu dzejnieks France Prešerens. Ja vēlaties uzzināt ko vairāk par Pūķu tiltu un Francu Prešerenu, klikšķiniet šeit (Angļu): Dragon bridge   France Prešeren  

Bērnu galerija

 

Bērni interpretē vizuālo informāciju atšķirīgi. Zemāk redzami daži no skaistākajiem bērnu zīmējumiem, ko iedvesmojušas dažādas aktivitātes, kuru laikā bērni iepazinušies ar jūgendstila estētiku. Mēs vēlamies mudināt skolotājus un pedagogus sūtīt mums ieskenētus bērnu zīmējumus, kas veltīti jūgendstilam, un ir tapuši gan iedvesmojoties no mūsu izglītojošajām publikācijām, gan ir pašu bērnu iztēles radīti.

Ievērojot ANO Konvenciju par bērna tiesībām, bērnu vārdi netiks publiskoti.
Kontakti: a-s.buffat(a)artnouveau-net.eu
Skatīties galeriju

 

With the support of the Culture Programme of the European Union

Responsible publisher: Bety Waknine, General Director,
Bruxelles Urbanisme & Patrimoine,
CCN - Rue du Progrès 80, B. 1, 1035 Brussels - Belgium